ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ ЯРОСЛАВА ІВАНОВА

ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ ЯРОСЛАВА ІВАНОВА

“Ночі і дні залишили свій слід в моїх очах” – таку виставку в наше місто на запрошення ДІАЗ Стара Умань привіз молодий художник Ярослав Іванов. І на це запрошення прийшла наша кафедра образотворчого мистецтва, щоб підтримати молодого і безумовно талановитого молодого художника з столиці. Вчителі і студенти мали нагоду побачити щось нове в світі вітчизняного та сучасного живопису. Також кожний із присутніх був приємного вражений майстерністю і віртуозною техніку в манері письма Ярослава Іванова його баченням та сприйняттям світу і його відтворенням в кольорі. Наші студенти безумовно взяли собі з цієї виставки манеру письма та якусь романтичність у роботах яка присутня в роботах митця. Усі присутні були враженні картинами як їх якістю так і їх кількістю по закінченню виставки кожний з учасників мав заряд натхнення на свої особисті та творчі пошуки. Тому очікуємо нових вернісажів!