ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИХОВНА РОБОТА ПІД ЧАС ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

ВИХОВНА РОБОТА ПІД ЧАС ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Невід’ємним напрямом роботи системи підготовки майбутнього вчителя мистецьких дисциплін є проходження педагогічної практики в школах нашого міста, де головним завданням студента постає комплексне застосування здобутих у процесі навчання знань, навичок та умінь, необхідних для здійснення всіх видів як навчальної так і виховної роботи.
Нещодавно студенти 41 групи мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Музичне мистецтво» проходячи педагогічну практику в Уманському навчально-виховному комплексі «ЗОШ I-ІII ступенів №7 ‒ колегіум», взяли активну участь в загальношкільному святі «Послання в минуле» до Дня народження поета, кобзаря Т.Г. Шевченка.

3

Шкільне свято було присвячене саме пісенній творчості Т.Г. Шевченка. Адже вона є багатим скарбом українського народу, який ми мусимо зберегти і передати молодшому поколінню з метою збереження пам’яті нашого народу.
Студенти разом із вчителями школи виконали пісні «Думи мої», «Родина» та ін.
Ансамбль дівчат у складі Дзень Ганни, Дехканбаєвої Анастасії, Козак Марії, Анохіної Надії, Замрій Яни, Обманець Людмили, Гайсенюк Анни, Лисянської Юлії виконали пісню на слова Т.Г. Шевченка «Учітеся брати мої». Яскраво та емоційно прозвучала пісня «Молитва за Україну».

1 2

Також в період проходження практики студенти підготували та провели виховний захід для учнів 6 класу на тему «День захисника Вітчизни», на якому з сольними номерами виступили Жовтюк Олексій, Багіров Расім, Замрій Яна, Бакал Ярослав, Козак Марія, а також прозвучали ряд пісень у спільному виконанні.

4

Завжди прислухайтесь до слів Великого Кобзаря, в яких відкривається вся правда нелегкої долі славної України.
Будемо пам’ятати завжди…

Один коментар до “ВИХОВНА РОБОТА ПІД ЧАС ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ”

1. як завжди молодці! Гордимося Вами!