ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 8 липняня, свій День народження відзначає декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент  Терешко Інна Григорівна!

Шановна Інно Григорівна! Від усього колективу щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, достатку, радості, удачі, щастя. Нехай збуваються всі ваші мрії, створюються нові можливості, успішно йдуть всі справи і вистачає сил і енергії для нових звершень!

Від колективу факультету мистецтв!