ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИСТАВКА ОКСАНИ ЧЕТВЕРІКОВОЇ “ЧАРІВНІСТЬ МРІЇ”

ВИСТАВКА ОКСАНИ ЧЕТВЕРІКОВОЇ “ЧАРІВНІСТЬ МРІЇ”

Наприкінці літа у виставковій залі «Стальканат Арт» (м. Одеса) відбулася презентація персональної виставки талановитої юної художниці, нашої випускниці Оксани Четверікової.

Назва виставки – «Чарівність мрії» говорить сама за себе. Оксана працює у жанрі фантазійного живопису. Персонажі її полотен – тварини, птахи квіти – радісні й добрі герої, які щедро дарують посмішки, заряджають позитивом і теплом.

На виставці були присутні журналісти, меценати, друзі, гості , маленькі глядачі – дітвора всі, хто цікавиться мистецтвом, прийшли привітати Оксану з такою видатною подією у житті, до якої вона довго йшла.

Ця виставка – яскравий приклад того, що мрії втілюються у життя, коли є сильне бажання і наполеглива праця!

Тож побажаємо талановитій художниці натхнення, невичерпної фантазії, позитиву і нових цікавих проектів, виставок!