ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант кафедри хореографії та художньої культури Косенко Наталія Едуардівна!

Шановна Наталія Едуардівно! Вітаємо Вас з Днем народження!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії, творчої наснаги, здійснення всіх мрій та задумів!

Нехай кожен день приносить цінний досвід, дарує позитивні емоції і надихає на нові звершення!

З повагою адміністрація факультету мистецтв,
кафедра хореографії та художньої культури