ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ТА ЗАОЧНОЇ ФОРМ НАВЧАННЯ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014.13 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

17.09.2020 р. о 14.20 у режимі онлайн (платформа ZOOM) відбулася настановча конференція з виробничої практики для студентів денної та заочної форм навчання ОС «Магістр» спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Настановчу конференцію проводили: Семенова О.В. – заступник декана з педагогічної практики, кандидат педагогічних наук, старший викладач, Семенчук В.В. – завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, доцент, Сирота З.М. – керівник виробничої практики, кандидат педагогічних наук, доцент.

Виступаючі зазначили, що виробнича практика є невід’ємною частиною підготовки магістрів до майбутньої професійної діяльності.

У виступах було наголошено, що основними завданнями педагогічної практики у закладах загальної середньої освіти є: ознайомлення студентів із сучасним станом навчально-виховної роботи у різних типах закладів освіти, передовим педагогічним досвідом, станом реалізації основних завдань концепції української національної школи; закріплення і поглиблення знань з психолого-педагогічного та методичного циклів дисциплін, розширення обсягу теоретичних знань з фаху; формування психологічної готовності вчителя музичного мистецтва та художньої культури до роботи у закладах освіти; розвиток особистісних професійних якостей майбутнього педагога-музиканта; формування особистісних вмінь і навичок реалізовувати професійні функції учителя: конструктивну, дослідницьку, організаторську, комунікативну та інформаційну.