ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРИМНОЖУЄМО НАШІ ЗДОБУТКИ!!!

ПРИМНОЖУЄМО НАШІ ЗДОБУТКИ!!!

Близько тисячі учасників з різних куточків України приїхали  4-5 листопада до м. Кам’янця-Подільського, щоб продемонструвати свої таланти та почути відгуки від компетентного журі ІІІ Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу «Grand Fest Кам’янець».

У фестивалі-конкурсі брали участь мистецькі колективи з Києва, Львова, Одеси, Коростеня та інших українських міст.

Окрасою конкурсу став виступ інструментального тріо «Serbian Star» (художній керівник – доцент Гусак Владислав Анатолійович) у складі Йована Дрманіча, Дарко Марковича, Александара Джорджевича.

Учасники колективу на високому рівні виконали конкурсну програму  і вибороли ГРАН-ПРІ фестивалю.

Крім перемоги в інструментальному жанрі, наші студенти отримали сертифікат на безкоштовну поїздку до Кам’янця-Подільського у наступному році.

Під час нагородження голова журі, доктор педагогічних наук, професор кафедри музичного мистецтва, декан педагогічного факультету Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Лабунець Віктор Миколайович відзначив професійну виконавську майстерність тріо та висловив слова вдячності художньому керівнику колективу.

Вітаємо тріумфаторів!!! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та лише перемог!!!