ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

ПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Ще з першого тижня навчання на мистецько-педагогічному факультеті розпочалося планове прибирання території університету, активну участь в якому взяли студенти 11, 14 груп спеціальності «Хореографія» під керівництвом куратора Ірини Сергіївни Грошовик.

Така акція стала активним початком у їхньому трудовому вихованні.

1 3

Це була чергова сходинка на шляху формування навичок і уміння самостійної трудової діяльності та згуртування колективу.
Адже працюючи студенти мали нагоду гарно розважитися. Підчас прибирання вони спілкувалися, розповідали щось цікаве із власного життєвого досвіду.

Один коментар до “ПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ”

1. З перших днів навчання – в активну роботу (за всіма напрямками)!!! Так тримати!;)