20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ АРТ-ПРОЕКТ «ПЛАТТЬОПИС» В УДПУ!

АРТ-ПРОЕКТ «ПЛАТТЬОПИС» В УДПУ!

Напередодні новорічних свят, 26 грудня в актовій залі нового корпусу відбулася презентація арт-проекту «Платтьопис» відомого одеського дизайнера Володимира Уманенка за участю студентів факультету мистецтв, ініціатором якого була Ольга Музика – завідувач кафедри образотворчого мистецтва.

З творчим проектом дизайнера ми ознайомились на виставці в картинній галереї, відкриття якої відбулося 7 листопада.

 Викладачі і студенти спеціальності «Образотворче мистецтво», поспілкувавшись із автором, з радістю прийняли його пропозицію «оживити» сукні, продемонструвавши їх на моделях!

Митець започаткував свій проект ще у 1996 році, створивши серію білих суконь. А першу сукню він пошив у 10 років для сестри, і до цього часу не полишає це заняття, викликаючи в глядачів свою, власну ілюзію розуміння життя. Сукні Володимир Уманенко віддавав авторкам-жінкам, які на білому полотні відтворювали своє світобачення, ділилися найпотаємнішим. Отож у кожної сукні – своя історія, яка відображає внутрішній світ і стан жінки, і яку глядач бачить по-своєму.

Художник переконаний, що кожна жінка повинна мати таку сукню. Він любить життя, займається улюбленою справою, залучаючи до неї всіх закоханих у творчість людей.

І ось, нарешті, довгоочікувані сукні прибули в УДПУ! Зовсім мало часу було на підготовку презентації – всього кілька днів, але це було цікаво, захоплююче!

В ролі моделей виступили студенти спеціальності «Образотворче мистецтво», а також доньки викладачів, які майстерно втілили жіночі образи-сукні, доповнивши їх створеними власноруч аксесуарами, макіяжем, зачісками, розписами.

Це було справжнє дефіле – незабутнє, феєричне! Моделі хвилювались, адже досвіду демонстрування одягу на сцені вони не мали. Але всі добре справились із завданням!

Володимир Уманенко, який був присутній на показі особисто, після демонстрації колекції розповідав історію кожної сукні, спілкувався з глядачами, що було надзвичайно цікаво!

Учасники арт-проекту щиро вдячні за допомогу в організації презентації: Анастасії Криворотенко, викладачу кафедри хореографії та художньої культури – за підготовку дефіле; Анатолію Королю, доценту кафедри образотворчого мистецтва – за дизайн афіші; Юрію Коваленку, старшому викладачу кафедри образотворчого мистецтва, Володимиру Лопушану, майстру виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва та фотографу Людмилі Дронь – за якісні фото. За підготовку сценарію та роль ведучої свята дякуємо студентці історичного факультету – Дарині Рябоконь!

Також висловлюємо щиру подяку уманській художниці Дарині Дьомі-Пісній, адже саме завдяки їй ми познайомились із такою позитивною, харизматично-творчою особистістю, як Володимир Уманенко!

Бажаємо художнику нових цікавих проектів, втілення грандіозних планів, миру і благополуччя, натхнення і оптимізму! Надіємось на подальшу співпрацю!

Залишити відповідь

Схожі новини

КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ 014 “СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ХОРЕОГРАФІЯ” ТА 024 “ХОРЕОГРАФІЯ”!КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ 014 “СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ХОРЕОГРАФІЯ” ТА 024 “ХОРЕОГРАФІЯ”!

Шановні абітурієнти! Кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує талановиту молодь на навчання за спеціальностями: 024 “Хореографія” та 014 “Середня освіта. Хореографія”! Освітньо-професійні програми

ВІДБУВСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»ВІДБУВСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

26 травня 2016 р. на базі факультету мистецтв відбувся ІІІ Всеукраїнський науково-методичний семінар з Міжнародною участю «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Семінар проходив у рамках угоди спільної

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «УКРАЇНСЬКЕ НАРОДНЕ МИСТЕЦТВО ЯК ЗАСІБ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «УКРАЇНСЬКЕ НАРОДНЕ МИСТЕЦТВО ЯК ЗАСІБ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-методичному семінарі «Українське народне мистецтво як засіб національно-патріотичного виховання молодого покоління» (в рамках проведення ІV Етнографічного фестивалю «Ярмарок мистецтв у «Старій Умані»), що проводиться 12 травня 2016