ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 8 жовтня 2013 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

КОНФЕРЕНЦІЯ МИСТЕЦЬКА ОСВІТА

Тематичні напрями конференції:
1. Філософський аспект мистецької освіти.
2. Гуманізація мистецької освіти.
3. Формування морально-естетичних цінностей засобами мистецтва.
4. Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
5. Інтеграція в системі мистецької освіти.
6. Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.
7. Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін у контексті сучасних освітніх технологій.
Організаційний комітет планує видати матеріали конференції: тези і статті у періодичному науковому виданні Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини «Проблеми підготовки сучасного вчителя», який внесений до переліку ВАК України як фахове видання з педагогічних наук (постанова президії ВАК України від 23 лютого 2011 р., № 1-05/2).
 Робочі мови: українська, російська.