ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАВЧАННЯ ТА СТАЖУВАННЯ У КИТАЙСЬКІЙ НАРОДНІЙ РЕСПУБЛІЦІ

НАВЧАННЯ ТА СТАЖУВАННЯ У КИТАЙСЬКІЙ НАРОДНІЙ РЕСПУБЛІЦІ

Викладачі, аспіранти та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини мають змогу пройти навчання та стажування в університетах КНР.
Фактична кількість нових стипендій на 2018-2019 навчальний рік: 76.

Прийом громадян України до вищих навчальних закладів КНР на рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Заявки приймаються в електронному та паперовому форматі.

Дедлайн для подачі заявок – 16 березня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися у
відділ наукових досліджень, інновацій та
міжнародного співробітництва