20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

ВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

Нещодавно на факультеті мистецтв відбулася V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».

Участь у конференції прийняло понад 100 осіб, серед яких студенти та молоді науковці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Тичини, Львівського національного університету імені Івана Франка, Київської національної музичної академії ім. П. Чайковського, Одеської національної музичної академії ім. А. Неджанової, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського.

Основними напрямами роботи конференції були: музичне мистецтво, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, мистецтво дизайну та хореографічне мистецтво. У доповідях розглядалися проблеми народного танцю як засобу відродження національної української культури, творчої інтерпретації музичних творів в інструментальному виконавстві, особливостей впливу кольору на психіку людини, художньо-педагогічної драматургії інтегрованих уроків мистецтва, гітарної освіти України на межі двох тисячоліть (1991-2010), фахової підготовки хореографів у закладах вищої освіти Сполучених Штатів Америки та ін.

У рамках конференції було проведено майстер-класи студентів та викладачів факультету мистецтв.

Зокрема, старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва, кандидатом педагогічних наук Семеновою Оленою Віталіївною зі студентами 3 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» було проведено майстер-клас «Мистецтво писанки», учасники якого мали змогу долучитись до таїнства виготовлення цього символічного атрибуту світлого свята Великодня.

Викладач розповіла історію виникнення писанкарства, як виду декоративно-прикладного мистецтва, про регіональні традиції, а також про різновиди писанок (дряпанки, крашанки, мальованки…), пояснила значення кольорів та символів, які використовують майстри писанкарства у своїй роботі.

Студенти із захопленням виконували нескладні малюнки на своїх перших «шедеврах». По завершенню заняття в кожного залишилася своя, авторська писанка. Деякі студенти вирішили продовжити майстер-клас у себе вдома та навчити писанкарству своїх рідних і друзів. Майстер-клас пройшов у теплій та дружній атмосфері.

Також в рамках конференції відбувся фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дивосвіт Умані-2018» (номінації «Хореографія» та «Вокал»).

Дякуємо учасникам конференції за плідну роботу. Бажаємо подальших успіхів у творчій та науковій діяльності!

Залишити відповідь

Схожі новини

ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ЖІНКИ!ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ЖІНКИ!

Шановні жінки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня! У цей чудовий день серця всіх чоловіків зігрівають почуття особливої ніжності і поваги до Вас: одвічних берегинь справжньої любові та

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ВЕЛИКОЇ ТА ДРУЖНЬОЇ РОДИНИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВСТАНЬ ЧАСТИНОЮ ВЕЛИКОЇ ТА ДРУЖНЬОЇ РОДИНИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Ти активний, енергійний, ініціативний та творчий? Тоді тобі до нас! Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує талановиту молодь на навчання (ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр») за

ГОРИЗОНТИ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІГОРИЗОНТИ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

Кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та кафедра хореографії Полтавського національного університету імені В.Г.Короленка на підставі угоди домовились спільно діяти з метою об’єднання зусиль