ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 11 квітня, свій День народження відзначає доктор педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва Сотська Галина Іванівна.

Шановна Галино Іванівно! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Сердечно зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, миру та злагоди. Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений оптимізмом, свіжими ідеями та цікавими зустрічами. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги!

Адміністрація та професорсько-викладацький
колектив факультету мистецтв