Сьогодні – 27 квітня, свій День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва, талановитий учитель та наставник Сирота Всеволод Маркович!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/06/Syrota-V.M..jpg)
Вельмишановний Всеволоде Марковичу!
Колектив співробітників факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас з Днем народження!
Багато років Ви самовіддано працюєте на мистецько-педагогічній ниві, ставши за цей час досвідченим, вимогливим педагогом, невтомним у пошуках нових форм педагогічної творчості науковцем.
Почуття глибокої відповідальності за виховання молоді не тільки перед своєю совістю, а й перед громадськістю, перед країною пронизує всю Вашу діяльність.
Щиро зичимо міцного здоров’я, щастя і нових творчих здобутків. Нехай плідними будуть усі Ваші починання, щедро сіється добром і достатком життєва нива, наповнюється благополуччям Ваше сьогодення і майбутнє.
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/02020202.png)
З повагою, адміністрація
та колектив співробітників факультету мистецтв