ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

7 травня свій День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Балдинюк Надія Андріївна.

Шановна імениннице!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчого натхнення, подальших успіхів у всіх починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях, життєвих сонячних днів та довголіття! Хай підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай радість і щастя, мир, добро та злагода завжди супроводжують Вас на життєвому шляху!

та професорсько-викладацький колектив
факультету мистецтв