ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

31 травня свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Ільніцька Олена Вікторівна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята і зичимо міцного здоров’я, злагоди і добробуту у родині, великого людського щастя, невичерпної енергії, нових творчих здобутків. Нехай Ваше життя буде завжди світлим і радісним, а щиросердні привітання від рідних та друзів додадуть життєвої наснаги. Щастя, миру, добра та благополуччя!

та професорсько-викладацький колектив
факультету мистецтв