ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

Шановні викладачі, студенти!

20 вересня на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з Міжнародною участю «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти».

Реєстрація учасників конференції відбудеться у вестибюлі корпусу № 3 УДПУ імені Павла Тичини з 10:30 до 11:30. Пленарне засідання розпочнеться об 11:30 в аудиторії № 407 корпусу № 3.

У рамках конференції відбудеться концерт інструментальної музики. Початок о 13:00 в Актовій залі корпусу № 4 університету (музичний корпус). У програмі твори: В. Барвінського, І. Карабиця, Б. Лятошинського, А. Кармазіна, О. Касатркіної, В. Мироненко-Міхейшина, Н. Нижанківського.

Запрошуються усі бажаючі! Вхід вільний!

Оргкомітет конференції