ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

17 березня свій День народження святкує заслужений працівник культури України, учасник чоловічого тріо «Гонта», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Волошин Петро Миколайович!

Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята і зичимо міцного здоров’я, козацького гарту, творчого натхнення, любові й добробуту в родинному колі, щастя, добра, миру і благополуччя. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами та повагою людей, а доля береже Вас від усіляких негараздів та додає сил і натхнення!

З Днем Народження!

Адміністрація, професорсько-викладацький
та студентський колектив факультету мистецтв