ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА МИСТЕЦТВОЗНАВЧУ ЛЕКЦІЮ ГАЛИНИ ПОДОЛЬСЬКОЇ

ЗАПРОШУЄМО НА МИСТЕЦТВОЗНАВЧУ ЛЕКЦІЮ ГАЛИНИ ПОДОЛЬСЬКОЇ

подольська.cdr

Довідка:

main копия

Подольська Галина Геннадіївна – доктор філологічних наук, мистецтвознавець, прозаїк, драматург, поет, член Спілки російськомовних письменників Ізраїлю, член правління Спілки письменників Ізраїлю, Міжнародної асоціації письменників і публіцистів, Об’єднання професійних художників Ізраїлю, Дійсний член Ізраїльської незалежної академії розвитку наук, Лауреат премії Міжнародної академії наук, освіти, індустрії та мистецтва (США, Сан-Франциско).

Г. Подольська народилася 4 листопада 1958 в Астрахані. Закінчила Астраханський державний педагогічний інститут, аспірантуру Московського державного педагогічного інституту імені В. І. Леніна. У 1986 році захистила кандидатську дисертацію, у 1999 р – докторську дисертацію. Викладала в Астраханському педагогічному інституті, потім протягом 20 років в Астраханському державному університеті. Автор багатьох книг. Публікувалася в журналах «Світ книг», «Літературний огляд», «Філологічні науки». Автор статей і упорядник хрестоматій з російської та зарубіжної літератури.

З грудня 1999 Г. Подольська в Єрусалимі. Нова країна і нове коло спілкування змінили пріоритети її професійно-творчої діяльності. Г. Подольска включилася в суспільне і культурне життя російськомовної громади Ізраїлю, виступає як художній критик, публікується на сторінках центральної ізраїльської преси зі статтями з проблем образотворчого мистецтва і театру.
Обширний журналістський матеріал, накопичений за час роботи в періодичних виданнях, став основою сюжетів її художньої прози.

Інша іпостась діяльності Г. Подільської в Ізраїлі – мистецтвознавство, інтерес до образотворчого мистецтва. Постійне спілкування з людьми цього кола і знання їхньої творчості з часом привели її на стезю арткритики.