ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТАНКОВОГО ЖИВОПИСУ ВІКТОРА БРИНДАЧА

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТАНКОВОГО ЖИВОПИСУ ВІКТОРА БРИНДАЧА

Афіша

Довідка:

Podolskaja8

Віктор Бриндач – художник широкого професійного діапазону. Віктор Бриндач народився в 1941 році в Харкові, випускник Одеського художнього училища імені М.Б. Грекова (скульптура), Московського державного університету культури і мистецтв (живопис), художніх майстерень народного художника РРФСР П.Т. Гусєва і Народного художника СРСР, члена Російської Академії І.М. Рукавішнікова.

З 1993 року Віктор Бриндач в Ізраїлі. Він – член Асоціації тель-авівських художників, Об’єднання професійних художників Ізраїлю.
Єврейська тема в творчості Віктора Бриндача – це благословенний союз жсторії та живопису як епічної поезії. Історичне минуле, звичаї і традиції єврейського народу – все це стало виключно важливою темою в житті «самого єврейського художника Ізраїлю», як його жартома називають колеги-художник.

Відкрилася і унікальна грань Бриндача-живописця – вміння розповідати без повчальності, приносячи глядачеві естетичне задоволення.
Серед персональних виставок художника найбільш значні виставки в «Музеї Танаха» (Тель-Авів), у Будинку художника (Тель-Авів), в Центрі мистецтв «Будинок Якості», Культурному центрі «Гармонія», Музеї «Тальпіот» (Єрусалим). Він – учасник міжнародних виставок (зокрема, в Аргентині, Франції, США).

Найбільш послідовне вираження у творчості Бриндача знайшли теми, пов’язані з історією іудаїзму, єврейськими традиціями і текстами П’ятикнижжя. Бриндач – ілюстратор близько десятка івритських видань з історії іудаїзму для дітей та юнацтва.

Живопис Віктора Бриндача є в колекції Єрусалимського музею природи.
Цикл картин «Букви єврейського алфавіту» (22 роботи) – придбаний для Канцелярії Прем’єр-міністра Ізраїлю.
Величний твір станкового живопису «Світло над Кфар-Шауль» передано Віктором Бриндачем в дар Єрусалимському центру психічного здоров’я Кфар-Шауль-Ейтаном до відкриття нового медичного корпусу в 2014 році.

Віктор Бриндач, як явище сучасного образотворчого мистецтва, реалізувався різносторонньо: скульптор, театральний художник, майстер елітарного станкового живопису. Вміє віртуозно поєднувати в рамках одного полотна портрет, натюрморт, пейзаж, багатофігурні жанрові сцени. Крім того, як правило, він мислить ширше обраного сюжету. Персонажі Бриндача, як правило, привабливі і зворушливі, що залучає до його робіт широке коло глядача.