ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ХОРЕОГРАФІЯ»

ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ХОРЕОГРАФІЯ»

Обов’язковим елементом процесу підготовки майбутніх учителів у вищому педагогічному навчальному закладі є педагогічна практика. Основною метою такого виду роботи є закріплення набутих знань та умінь шляхом застосування їх на практиці під час безпосереднього спілкування з учнями на заняттях та у позакласний час.
23 березня відбувся захист навчально-виробничої практики 33 та 34 груп напряму підготовки «Хореографія». Практику студенти проходили на базі Уманської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи № 5 ім. В. І. Чуйкова протягом двох тижнів. Вони мали змогу спробувати себе в ролі помічників учителя хореографії та класного керівника.
На захисті були присутні: методист з виховної роботи, доцент кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління Бойченко Валентина Василівна та керівник практики, викладач кафедри хореографії та художньої культури Криворотенко Анастасія Юріївна.

ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ХОРЕОГРАФІЯ»

Усі студенти добре впоралися із поставленими завданнями та достойно захистили практику, обговорюючи проблеми та успіхи, поділилися яскравими враженнями.

Практиканти допомагали хореографу у проведенні занять, співпрацювали з класними керівниками, проводили виховні години. А найяскравішою подією під час проходження ними практики стала допомога в організації та проведенні загальношкільного виховного заходу «І знову разом», присвяченого випускникам.

DSC_0674 ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ХОРЕОГРАФІЯ»

Педагогічна практика студентів спеціальності «Хореографія» спрямована на постійний розвиток їх творчої індивідуальності, розкриття їх творчого потенціалу та формування справжнього творчого вчителя засобами практичної діяльності під час роботи з дітьми.