ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ ТВОРЧУ МОЛОДЬ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ ТВОРЧУ МОЛОДЬ

Розвиток музичних і творчих здібностей дітей – важливе завдання кожного суспільства, яке прагне забезпечити духовне здоров’я нації. Одним із закладів позашкільної освіти Кіровоградської області, який піклується про музично обдарованих дітей є Благовіщенська школа мистецтв.

У цьому закладі працює прекрасне подружжя Каченюків: Аркадій Григорович та Ірина Володимирівна, які виховали багато акордеоністів і баяністів, що продовжували і продовжують своє навчання у закладах вищої освіти як студенти-інструменталісти. Щороку Аркадій Григорович та Ірина Володимирівна проводять батьківські збори, обов’язковою складовою яких є концерти учнів школи свого баянно-акордеонного класу, на яких їхні вихованці щоразу демонструють свої досягнення.

Гарною традицією педагогів є запрошення до участі у цих концертах випускників минулих років, які продовжують навчання у закладах вищої освіти. Так, 15 березня на концерті виступила колишня учениця школи мистецтв Людмила Семко з музичним твором Р. Гальяно «Пісня для Джо». Також на концерті у рамках профорієнтаційної роботи продемонстрував свою майстерність народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» під керівництвом доцента кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Тетяни Радзівіл у складі студентів цієї ж кафедри Людмили Семко (49 група) та Олександра Храновського (34 група). Учасники «Ренесансу» виконали «Паризький каскад» А. Гайденка – Є. Доги та «Comastor» Ф. Анжеліса.

Педагоги, учні і батьки висловили глибоку вдячність за виступи студентів кафедри інструментального виконавства.