ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні, 19 квітня, cвій день народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра степанівна!

Бажаємо Вам лише добрих подій,
Ясного сонця, здійснення мрій,
Друзів чудових, здоров’я міцного,
Більше веселого, менше сумного,
Те, що задумали, хай все вдається,
Та добра доля до Вас посміхнеться!

Колектив кафедри інструментального виконавства

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ДО НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ «В. О. СУХОМЛИНСЬКИЙ І ШКОЛА ХХІ СТОЛІТТЯ»НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ДО НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ «В. О. СУХОМЛИНСЬКИЙ І ШКОЛА ХХІ СТОЛІТТЯ»

24 вересня 2020 року студенти 24 групи факультету мистецтв разом із викладачем кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Ткачук М. М. відвідали науково-дослідну лабораторію «В. О. Сухомлинський і школа ХХІ століття» в УДПУ імені

Вчора на базі мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів». Робота конференції проходила за такими напрямами:

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІІІ ТА IV КУРСІВ! 4 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІІІ ТА IV КУРСІВ! 4 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

З 4 лютого 2019 року студенти третього і четвертого курсів факультету мистецтв відповідно до навчального плану проходитимуть педагогічну практику. Шановні студенти! Настановча конференція із педагогічної практики для студентів  31, 31-А,