ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

Вчора на базі мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».
Робота конференції проходила за такими напрямами:
1. Музичне мистецтво.
2. Образотворче мистецтво.
3. Декоративно-прикладне мистецтво.
4. Мистецтво дизайну.
5. Хореографічне мистецтво.
Відкрила роботу конференції директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна.

Із вітальним словом в адресу учасників зібрання звернулася студдекан мистецько-педагогічного факультету, студентка 2 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Анастасія Марищук.

Пленарне засідання конференції було цікавим та насиченим ґрунтовними доповідями, підготовленими в процесі власних наукових досліджень студентів.

“Борис Миколайович Колногузенко”
Малюта Світлана, студентка мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Л.М.

“Biografija i delo Stevana Stojanoviča Mokranjca”
Bogicevič Katarina, студентка мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Науковий керівник – старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Радченко С.М.

“До питання формування колористичної культури майбутнього вчителя образотворчого мистецтва”
Горчинська Тетяна, магістрантка мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика О.Я.

“Розвиток музичної освіти в Україні на початку ХХ століття”
Теслюк Поліна, студентка 3 курсу Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка.
Науковий керівник – викладач Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка, циклової комісії музично-теоретичних дисциплін Радченко О.О.

“Потенціал народного мистецтва у розвитку художнього смаку старшокласників”
Петренко Світлана, студентка мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко О.М.

“Життєвий і творчий шлях Павлової Анни Павлівни”
Майорова Марія, студентка 1 курсу мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

“Творча гра як ефективний засіб музичного навчання і виховання молодших школярів”
Мілєва Надія, студентка мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Сирота З.М.

Дякуємо учасникам конференції за плідну роботу. Бажаємо всім міцного здоров’я та незгасаючої енергії для досягнення значних результатів на благо розвитку мистецької освіти в Україні!