ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ МАЙCТЕР-КЛАС «ФОРМИ І МЕТОДИ РЕПЕТИЦІЙНОЇ ТА ТВОРЧОЇ РОБОТИ В ДИТЯЧОМУ ХОРІ»

19 жовтня 2013 року майcтер-клас на тему: «Форми і методи репетиційної та творчої роботи в дитячому хорі» провели лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів – заслужений працівник культури України, доцент кафедри музичного мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, художній керівник Уманського муніципального камерного хору, президент Фонду культурно-освітніх ініціатив «АЕДА» Леонід Ятло та старший викладач кафедри музичного мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, художній керівник хору Дитячої вокально-хорової школи Фонду «АЕДА» Людмила Ятло.

Майстер-клас 19.10.2013

Мета майстер-класу – ознайомлення студентів мистецько-педагогічного факультету УДПУ імені Павла Тичини з особистим практичним досвідом набутим за роки навчання в Київській державній консерваторії імені П.І. Чайковського, сімнадцятиріччям педагогічної та творчої роботи з дитячим хоровим колективом, збагаченим участю в 23 міжнародних музичних фестивалях та перемогою у 7 міжнародних хорових конкурсах в Україні, Росії, Болгарії, Іспанії, Італії, Франції.
З хором власної Дитячої вокально-хорової школи «АЕДА», який є лауреатом міжнародного конкурсу в Іспанії, дипломантом міжнародних музичних фестивалів в Італії, Великобританії, Польщі, Л.П. Ятло та Л.Г. Ятло продемонстрували різноманітні форми і прийоми репетиційної роботи направлені на розвиток і вдосконалення вокально-хорової техніки, та використання її у творчій роботі та художньо-виконавській діяльності.

Майстер-клас 19.10.2013 (3) Майстер-клас 19.10.2013 (2)

Майстер-клас був проведений на високому професійному рівні, з демонстрацією хором «АЕДА» концертного виконання творів композиторів-класиків та сучасних авторів.