ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

8 жовтня на мистецько-педагогічному факультеті відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». Співорганізаторами конференції виступили: науково-дослідна лабораторія педагогічної компетентності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, Київський університет імені Бориса Грінченка, Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка.
Із вітальним словом на відкритті конференції виступили:
Проректор з наукової роботи, завідувач Науково-дослідної лабораторії педагогічної компетентності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент, докторант Ярошинська Олена Олександрівна.

Ярошинська

Директор Інституту розвитку дитини, декан мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна.

Дудник

Роботу конференції продовжили науковці галузі мистецтва, в доповідях яких обговорювались актуальні питання мистецької освіти.
Проблему педагогічного потенціалу сучасних технологій у розвитку художньо-естетичного світогляду викладачів мистецьких дисциплін висвітлила кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу педагогічної естетики та етики Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Соломаха Світлана Олександрівна.

Соломаха

Ремісничий та професійний підходи мистецької освіти обґрунтував завідувач кафедри образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор Афанасьєв Юрій Львович.

Афанасьєв

Дослідженнями самоосвіти як ефективної умови формування професійної компетентності вчителів малочисельних навчальних закладів у системі післядипломної освіти поділилась завідувач навчального відділу КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти, відмінник освіти України Армейська Любов Василівна.

DSC_0861

Національно-культурний контекст мистецької освіти Західної України презентувала кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу педагогічної естетики та етики Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Філіпчук Наталія Олександрівна.

Філіпчук

Функціональну сутність компонентів режисури педагогічної дії обґрунтував декан факультету культури й виховання Миколаївського аграрного університету, докторант Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, кандидат педагогічних наук Мозговий Віктор Леонідович.

Мозговий

З питанням важливості та актуальності використання творчих завдань в процесі формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії на заняттях народно-сценічного танцю виступив викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, аспірант Куценко Сергій Володимирович.

Куценко

Яскравим фіналом конференції став святковий концерт за участі творчих колективів мистецько-педагогічного факультету: народного аматорського ансамблю сучасного танцю “Візаві” (керівник – Людмила Андрощук), народного аматорського ансамблю народного танцю “Яворина” (керівник – Сергій Куценко), вокального ансамблю “Намисто” (керівник –  Людмила Ятло), музичних композицій у виконанні Євгенія Садового,  вокалістів – Юлії Лисянської, Расіма Багірова та ін.

Така як ти Садовий Намисто мрії Лисянська Єврейський HOPAK Багіров

Один коментар до “ВІДБУЛАСЬ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»”

1. Все, за що береться мистецький, як завжди на висоті! Молодці!