ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МОЛОДИХ БАЛЕТМЕЙСТЕРІВ «DANCE GENERATION»

Нещодавно у приміщенні концертної зали Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІ Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів «Dance Generation», у якому взяли активну участь викладач кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Криворотенко та студенти спеціальності «Хореографія» Анна Мороз, Ілона Гончар, Олена Колос, Анна Горбань, Ольга Ткаченко та Тетяна Курудімова.

Організатором конкурсу виступила кафедра хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка. Оцінювало роботу молодих балетмейстерів висококваліфіковане журі:

Тетяна Боровик – головний балетмейстер Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва, народна артистка України;

Лoйда Грау – іспанська танцівниця, хореограф, керівник танцювальної школи LOIDA GRAU у Сан-Бой-де-Льобрегат (м. Барселона, Іспанія);

Олександр Нестеров – балетмейстер, педагог, завідувач відділення народної хореографії Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря, заслужений артист України;

Артем Шошин – артист балету, хореограф-постановник, лауреат міжнародних конкурсів; володар Гран-Прі І Міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів «Dance Generation»;

Тетяна Винокурова – художній керівник хореографічної студії «FORS», викладач кафедри сучасної хореографії КНУКіМ, магістр хореографії;

Рита Спалва – хореограф, педагог, доктор наук, професор Ризької академії педагогіки та управління освітою.

У категорії D (студенти вищих навчальних закладів спеціальності «Хореографія») у номінації «Соло» виступила Ілона Гончар із композицією «Саме той», Ольга Ткаченко – із композицією «Страх невідомого», Анна Мороз – із композицією «У мене немає дому», Олена Колос – із композицією «Врятуйте наші душі», Анна Горбань – із композицією «З болем крізь життя», у номінації «Тріо, квартети» – Тетяна Курудімова із композицією «Закохана».

У категорії Е (молоді балетмейстери віком до 35 років, виконавці – професійні танцівники, або танцівники з досвідом роботи) в номінації «Масові композиції» викладач кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Криворотенко представила свою композицію «Золотий лотос», яку виконав народний хореографічний колектив профспілок України «Inspiration» факультету іноземних мов УДПУ ім. П. Тичини.

За рішенням журі, у категорії D у номінації «Соло» Ілона Гончар, Анна Мороз та Анна Горбань стали дипломантами, Олена Колос – дипломантом І ступеня, Ольга Ткаченко – дипломантом ІІ ступеня. У номінації «Тріо, квартети» Тетяна Курудімова здобула диплом І ступеня. А у категорії Е в номінації «Масові композиції» Анастасія Криворотенко також стала дипломантом І ступеня.

Вітаємо учасників та переможців! Зичимо подальших творчих успіхів!