ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ НА Х МІЖНАРОДНОМУ ВОКАЛЬНО-ХОРОВОМУ КОНКУРСІ-ФЕСТИВАЛІ «ХАЙ ПІСНЯ СКЛИКАЄ ДРУЗІВ»

«Молодіжний камерний хор» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник – Оксана Прокулевич) здобув Диплом лауреата ІІ ступеня Х Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю «Хай пісня скликає друзів», що проходив з 14 по 18 травня 2019 р. у місті Чернівці.

Конкурсні прослуховування номінації «хоровий спів» проходили у Мармуровій залі ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Також «Молодіжний камерний хор» взяв участь у концерті хорової музики, що відбувся у Храмі трьох святителів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

16 травня на території Резиденції митрополитів Буковини та Далмації чернівецька молодь влаштувала святковий флешмоб з нагоди міжнародного дня вишиванки до якого охоче долучилися наші артисти.

Колектив «Молодіжного камерного хору» висловлює щиру подяку за матеріальну допомогу та підтримку: Сапаєву Б. С. ‒ керівнику проекту «ГРЕКІВ ЛІС», Семенчуку В. В. ‒ завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, Терешко І. Г. ‒ декану факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, Хитруку В. І. ‒ голові профкому УДПУ імені Павла Тичини та Плетньовій І. Г. ‒ депутату міської ради.