ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КАФЕДРА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

КАФЕДРА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Кафедра образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує набір на 2019-2020 навчальний рік: за освітніми ступенями “Бакалавр” та “Магістр” на освітню програму: 014 Середня освіта. Образотворче мистецтво.

Професійні назви робіт:
• учитель образотворчого мистецтва;
• керівник гуртка дизайну;
• викладач професійного навчально-виховного закладу;
• вчитель спеціалізованого (профільного) навчального закладу та ін.

Контактна інформація:
Еmail: kafedra_om@meta.ua
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат:
Завідувач кафедри: 093) 694-74-50 (Музика Ольга Яношівна);
Координатор з профорієнтаційної роботи: (096) 439-97-49 (Бикова Ольга Вікторівна).

Не зволікай, обирай навчання на кафедрі образотворчого мистецтва
УДПУ імені Павла Тичини!!!