ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ В РОЗПАЛІ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в розпалі прийому документів на навчання.

В 2019 році факультет пропонує вступникам здобути якісну вищу освіту за освітніми програмами:

• 024 Хореографія
  • 014 Середня освіта. Хореографія (спеціалізація: художня культура)
  • 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво (спеціалізація за вибором: соціальна робота, хореографія)
  • 025 Музичне мистецтво
  • 014.12 Середня освіта. Образотворче мистецтво (спеціалізація за вибором: інформатика, дизайн).

Випускники факультету мистецтв мають право працювати:

• вчителями хореографії, музичного, образотворчого мистецтв, художньої культури, етики та естетики в загальноосвітніх, позашкільних, вищих навчальних закладах;
  • керівниками хореографічних колективів;
  • педагогами-організаторами;
  • методистами з хореографії;
  • хореографами;
  • керівниками та артистами ансамблів;
  • диригентами оркестрів, ансамблів;
  • керівниками мистецьких студій та гуртків;
  • дизайнерами рекламних агентств та ін.

Строки прийому заяв та документів:

Для вступу на перший курс бакалавра на основі повної загальної середньої освіти:
Закінчення прийому заяв та документів (денна/заочна форма) від осіб, які мають право складати вступні випробування, що проводить університет о 18.00 годині 16 липня 2019 року.

Закінчення прийому заяв та документів (денна/заочна форма) від осіб, які мають право складати співбесіди, що проводить університет о 18.00 годині 16 липня 2019 року.

Закінчення прийому заяв та документів (денна/заочна форма) від осіб, які не складають вступних випробувань і не проходять творчі конкурси о 18.00 годині 22 липня 2019 року.

Строки проведення університетом (денна/заочна форма) творчих конкурсів ‒ (для участі у конкурсі на місця за кошти фізичних та /або юридичних осіб) 11 липня по 22 липня 2019 року.

Строки проведення університетом (денна/заочна форма) вступних випробувань та співбесід 17 липня по 22 липня 2019 року.

Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста:
Закінчення прийому (денна/заочна форма) заяв та документів о 18.00 годині 22 липня 2019 року.

Строки проведення університетом вступних випробувань: денна форма ‒ з 23 липня по 30 липня 2019 року; заочна форма ‒ з 29 липня по 5 серпня 2019 року.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого освітнього ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста:
Закінчення прийому заяв та документів: денна форма ‒ о 17.00 годині 25 липня 2019 року; заочна форма ‒ о 17.00 годині 30 липня 2019 року.

Строки проведення університетом вступних випробувань: денна форма ‒ з 26 липня по 2 серпня 2019 року; заочна форма ‒ з 31 липня по 6 серпня 2019 року.

Адреса факультету: вул. Садова, 28, новий корпус УДПУ; приймальна комісія факультету знаходиться в ауд.109.
Телефон: (04744) 3-23-23, (096) 439 97 49.
E-mail: art_dekanat@meta.ua