ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ВОЛОДИМИРА САВЧЕНКА

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ВОЛОДИМИРА САВЧЕНКА

Нещодавно викладачі кафедри образотворчого мистецтва разом зі студентами завітали на презентацію виставки живопису «На зламі століть» нашого земляка, художника-монументаліста, графіка, дизайнера Володимира Савченка, яка відбулась в залі Художнього музею.

На виставці представлено близько 100 живописних полотен. Переважна більшість робіт Володимира Савченка виконані у жанрі реалістичного живопису. Пейзажі, натюрморти та портрети вражають щирістю почуттів, наповнені світлом і душевним теплом. Представлені на виставці також і полотна в жанрі абстрактного живопису, які відрізняються надзвичайною колористичною атмосферою та віртуозністю мазка.

З вітальним словом до автора виставки звернулися: секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк, завідувач кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини Ольга Музика, архітектор Юрій Єгоров, художник-живописець Борис Яцюк.

Щирі вітання приймав художник і від рідних, друзів та поціновувачів прекрасного, які побажали йому творчого натхнення та здійснення мистецьких задумів.

Запрошуємо відвідати чудову виставку, отримати естетичну насолоду від перегляду творчого звіту нашого талановитого земляка!