ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження відзначає народний артист України, академік УАН, професор кафедри хореографії та художньої культури, Почесний професор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник та головний балетмейстер Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю Борис Миколайович Колногузенко.

Kolnohuzenko

Шановний Борисе Миколаєвичу! Прийміть наші щирі та сердечні вітання з цієї нагоди. Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії.
Хай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і бажання творити завжди супроводжують Вас.
Щиро бажаємо Вам нових звершень на професійній ниві. Божого Вам благословення на повсякчас, на многії і благії літа!

timthumb

Кафедра хореографії та художньої культури,
трудовий та студентський колективи, адміністрація
мистецько-педагогічного факультету