ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УДПУ!

Шановні першокурсники, батьки, викладачі! Вітаємо вас з початком навчального року! Бажаємо всім успіху, міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчих здобутків!

Повідомляємо, що 31 серпня о 10 год. у дворі навчального корпусу №3 відбудуться урочистості з нагоди Дня знань та Посвяти першокурсників у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Запрошуються усі бажаючі!

РОБОТА З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИРОБОТА З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

Упродовж зимового періоду 2022-2023 рр., старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Оксана Валеріївна Сухецька – долучилася до забезпечення освітнього процесу за спеціальністю: 011 Освітні, педагогічні науки, для здобувачів

ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»