ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШЕННЯ ПРОЙТИ СТАЖУВАННЯ В ПРАЗЬКОМУ ІНСТИТУТІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (ЧЕХІЯ)

Шановні науковці, викладачі, студенти!
Запрошуємо Вас пройти стажування
в Празькому інституті підвищення кваліфікації (Чехія) http://www.prizk.cz
за програмою підвищення кваліфікації
«ОСВІТНІ СИСТЕМИ ЄВРОСОЮЗУ:
ПЕРСПЕКТИВИ СПІВРОБІТНИЦТВА ТА РОЗВИТКУ»
15-24 серпня 2016 р., м. Прага (з виїздом до Парижу на вихідні)
Трансфер: Львів-Вроцлав-Прага-Веймар-Париж-Відень-Львів

Стажування проводять викладачі з Чехії, Великобританії та Польщі

Програма складається з двох модулів:
Модуль 1 (32 години): «Освітні системи Євросоюзу»
Модуль 2 (32 години): «Управління проектами та грантовою діяльністю в освітніх організаціях. Перспективи та можливості міжнародного співробітництва»