ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН «МИСТЕЦТВО БАЛЕТМЕЙСТЕРА»

ВІДБУВСЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН «МИСТЕЦТВО БАЛЕТМЕЙСТЕРА»

11 червня в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося справжнє свято танцю – практична частина кваліфікаційного екзамену «Мистецтво балетмейстера»! Студенти-випускники мали змогу продемонструвати свою професійну майстерність, якої набули протягом навчання, показавши на сцені авторські хореографічні постановки.

У складі державної екзаменаційної комісії були: доктор педагогічних наук, професор, вчений секретар відділення професійної освіти та освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України Тименко Володимир Петрович, декан факультету мистецтв, заслужений працівник культури України, доцент Ятло Леонід Петрович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна, старший викладач кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергій Володимирович, викладачі кафедри хореографії та художньої культури Бикова Ольга Вікторівна, Криворотенко Анастасія Юріївна та Грошовик Ірина Сергіївна та старший лаборант кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Тарасюк Леся Михайлівна.

Усі номери виконували студенти спеціальності «Хореографія» денної форми навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини:
1. Сучасний танець «Цінності життя». Постановка Аліни Безух.
2. Хореографічна композиція «Я без тебе не можу жити». Постановка Богдана Компана.
3. Український танець «Дівочий козачок». Постановка Марії Федотової.
4. Сучасний танець «Ковбойські забави». Постановка Олександра Химича.
5. Хореографічна композиція «Тримай». Постановка Інни Попової.
6. Український жартівливий танець «Котигорошко». Постановка Назарія Макаренка.
7. Сучасний танець «Не твоя війна». Постановка Олександра Борткевича.
8. Хореографічна композиція «Весняні барви». Постановка Альони Косменюк.
9. Хореографічна композиція «Максим Перепелиця». Постановка Олександра Гнидюка.
10. Хореографічна композиція «На полонині». Постановка Наталії Костриги.

Підсилили концерт вокальні номери у виконанні: студентки 1 курсу спеціальності «Хореографія» Анастасії Тритяченко, студентки 5 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Міліци Павловіч та студентки 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Тетяни Борило.

Окрасою дійства стали інструментальні номери у виконанні: народного аматорського інструментального ансамблю «Акварелі» (художній керівник – доцент кафедри інструментального виконавства Віра Калабська), народного аматорського ансамблю профспілок України гітарний дует «Містерія» (художній керівник – викладач кафедри інструментального виконавства Анатолій Коваленко), студента 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Владислава Іванова.

Постановки студентів приємно вразили глядачів різноманітністю жанрів і тем, оригінальністю та яскравою акторською майстерністю. Щиро бажаємо випускникам здоров’я, натхнення та успішної творчої реалізації у професійній діяльності!