ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

27 серпня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, викладач кафедри хореографії та художньої культури Сизоненко Вікторія Анатоліївна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди та достатку, життєвого оптимізму та творчого натхнення. Бажаємо, щоб на Вашому життєвому шляху не з’являлися труднощі та негаразди. Нехай Ваша доля буде довгою та щасливою. І хай завжди Вас оточує сімейний затишок та гармонія з навколишнім світом. Миру, добра та благополуччя Вам та Вашій родині!

Адміністрація факультету,
колектив кафедри хореографії та