ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «АКВАРЕЛІ» СТАВ ЛАУРЕАТОМ ІІ СТУПЕНЯ ІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «CA ART WORLD» (ТУРЕЧЧИНА)

Одним із важливих аспектів підготовки майбутнього інструменталіста-виконавця є його участь у фестивалях та конкурсах різного рівня. Студенти спеціальності 025 музичне мистецтво кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини мають достатній рівень виконавської підготовки, тому беруть активну участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах упродовж навчального року, а також і під час канікул.

З 03 по 20 серпня 2019 року в Туреччині проходив ІІ Міжнародний конкурс мистецтв «CA ART WORLD», у якому змагалися більше півсотні музикантів (вокалістів, інструменталістів, диригентів, композиторів, аранжувальників) та художників з Азербайджану, Казахстану, Росії, Туреччини, України та інших країн. У номінації «Музичний жанр» брав участь народний аматорський інструментальний ансамбль «Акварелі» (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Віра Калабська), який гідно представив наш університет та став переможцем, виборовши диплом Лауреата ІІ ступеня.

Окрім того, Віра Степанівна Калабська мала можливість оцінювати виступи конкурсантів – бути членом журі ІІ Міжнародного конкурсу мистецтв «CA ART WORLD» (Туреччина).

Тож вітаємо учасників та керівника колективу з перемогою! Бажаємо подальших успіхів у всьому!