ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКОВИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРАНТІВ

ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКОВИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРАНТІВ

На кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів-магістрантів спеціальності 025 Музичне мистецтво та 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) у «змішаному форматі», відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про випускні кваліфікаційні роботи в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (Нова редакція) 2020 року (http://surl.li/cpfwl).

За участю викладачів кафедри було обговорено недоліки, які були допущені здобувачами вищої освіти у ході виконання кваліфікаційної роботи та надання рекомендацій щодо їх усунення, а також складання висновку викладачів кафедри щодо можливості допуску цієї роботи до захисту перед ЕК.

У ході попереднього захисту оцінено готовність робіт в цілому, відповідність змісту робіт їх тематиці, ступінь та глибина розробки теми. Здобувачі вищої освіти відповіли на запитання відповідно до змісту роботи, які виникли під час попереднього захисту. Були заслухані висновки наукових керівників про якість та стан готовності робіт до захисту.

За результатами попереднього захисту випускних кваліфікаційних робіт було:

1. Рекомендовано до захисту випускових кваліфікаційних робіт у тому вигляді, в якому вони подані;
  2. Рекомендовано до захисту випускових кваліфікаційних робіт з умовою усунення недоліків, на які вказали викладачі кафедри.

Бажаємо успішного захисту випускової кваліфікаційної роботи здобувачам музикантам-педагогам вищої освіти!

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

6 лютого 2023 року на кафедрі хореографії та художньої культури розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 014 Середня освіта (Хореографія), за темою: “Освітні інструменти хореографічної діяльності в гімназіях та

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВСТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ

Початок весни для жителів Умані є особливою, адже 10 березня відзначається 75-та річниця визволення міста від нацистських загарбників. 7 березня викладачі та студенти факультету мистецтв вшанували пам’ять полеглих воїнів-визволителів, поклавши