ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

6 лютого 2023 року на кафедрі хореографії та художньої культури розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 014 Середня освіта (Хореографія), за темою: “Освітні інструменти хореографічної діяльності в гімназіях та мистецьких закладах”.

Завідувач, доцент кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент – Бикова Ольга Вікторівна – працює зі слухачами у синхронному режимі на платформі Google Meet, за розкладом:

До навчання на курсах доєдналися педагогічні працівники із закладів Черкаської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Житомирської, Одеської та Вінницької областей.

Щиро бажаємо натхненної, плідної роботи та успішного підвищення кваліфікації курсистам!

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри хореографії та художньої культури, заступник декана факультету мистецтв з виховної роботи, відповідальний секретар приймальної комісії, художній керівник та балетмейстер народного аматорського колективу профспілок

ОГОЛОШЕННЯ! ОНЛАЙН-АНКЕТУВАННЯ В СИСТЕМІ MOODLE СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧIВ ЩОДО ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ УЧАСНИКIВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУОГОЛОШЕННЯ! ОНЛАЙН-АНКЕТУВАННЯ В СИСТЕМІ MOODLE СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧIВ ЩОДО ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ УЧАСНИКIВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Шановні викладачі та студенти! Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти i науки України щодо впровадження змішаного навчання (лист МОН № 1 /9-344 від 24.06.2020 року) з метою аналізу поточної ситуації щодо

“Молодіжний камерний хор” став учасником ХІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю хорового мистецтва “Жайвір скликає друзів”, який відбувся 27-29 квітня 2018 року у місті Львів. У рамках фестивалю відбувалися цікаві заходи в