ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014.12 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

6 лютого 2023 року на кафедрі образотворчого мистецтва розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), за темою: “Мистецтво як естетико-виховна складова в ЗЗСО”.

Доцент кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент – Семенова Олена Віталіївна – працює зі слухачами у синхронному режимі на платформі Google Meet, а також із використанням можливостей Classroom, за розкладом:

До навчання на курсах доєдналися педагогічні працівники із закладів освіти Кіровоградської, Черкаської, Одеської та Житомирської областей.

Щиро бажаємо натхненної, плідної роботи та успішного підвищення кваліфікації курсистам!

ПАМ’ЯТАЙ ПРО КРУТИ!ПАМ’ЯТАЙ ПРО КРУТИ!

29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. У радянські часи могили полеглих

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

29 листопада  свій День народження  відзначає   викладач   кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства   Тарасюк Леся Михайлівна.  Шановна Леся Михайлівна! Прийміть  найщиріші вітання з нагоди Вашого