ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

Здобувачка вищої освіти 1 курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Дар’я Семенова стала лауреатом І премії  в XV Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж» в номінації «Живопис» категорія VII, засновником якого є Громадська організація «Panorama-Art» за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, Державного науково-методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти. Керівник Ярослава Олексіївна Голубенко, викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Мета конкурсу: виявлення та підтримка талановитих дітей, творчо обдарованої молоді, обмін творчими досягненнями та підвищення майстерності учнів та студентів мистецьких навчальних закладів України.

Завдання конкурсу:

– розвиток образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;

– встановлення творчих контактів;

– виховання художнього смаку у підростаючого покоління.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

30 грудня  свій День народження  відзначає завідувач кафедри музикознавства та  вокально-хорового   мистецтва, заслужений працівник культури України, керівник  народного українського хору «Кобзар» та фольклорного ансамблю «Софія»,  учасник вокального гурту « Гонта»

УВАГА! ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ “КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015”!УВАГА! ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ “КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015”!

Увага! Завершується термін прийому заявок на участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2015», який проходитиме 28 березня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Останній термін

XI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»XI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

На базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 29 березня 2024 року відбулася XI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». З вітальним