ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

30 грудня  свій День народження  відзначає завідувач кафедри музикознавства та  вокально-хорового   мистецтва, заслужений працівник культури України, керівник  народного українського хору «Кобзар» та фольклорного ансамблю «Софія»,  учасник вокального гурту « Гонта» – Семенчук  Василь Васильович.

Шановний імениннику! Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Дня Вашого народження!

Зичимо Вам щасливого життя  і міцного здоров’я, родинного затишку і любові ваших рідних, близьких та друзів, успіхів у роботі, невичерпної  творчої  наснаги та завзяття, тепла та злагоди. Нехай здійсняться Ваші творчі задуми та плани,  усі Ваші починання завжди супроводжує успіх, а доля подарує багато світлих літ у мирі, щасті та добробуті!

Хай будуть з Вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

КАФЕДРА МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!КАФЕДРА МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Кафедра музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує набір на 2019-2020 навчальний рік: за освітніми ступенями “Бакалавр” та “Магістр” на освітню програму: 014 Середня освіта.

ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР «GÖETIA»ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР «GÖETIA»

Усупереч складній ситуації в Україні, коли під звуки сирен життя зупиняється, мистецтво живе і розвивається. Так, у нашому місті існує творчий осередок Uman Art House, який презентує творче самовираження митців,

СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ!СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ!

Протягом багатьох віків український народ створював традиції, притаманні тільки українському народу, в яких відображається національний характер, патріотизм та волелюбність. Джерелом таких традицій є народна творчість, зокрема творчість народного поета, великого