ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІХИ ГІТАРИСТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БОЯРСЬКИЙ ХРЕЩАТИК»-2021

УСПІХИ ГІТАРИСТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БОЯРСЬКИЙ ХРЕЩАТИК»-2021

У рамках Всеукраїнського Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка з 1 жовтня по 5 грудня 2021 року відбувся очно-дистанційний двотуровий відкритий конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик»-2021, в якому взяв участь 21 учасник із 7 освітніх закладів різних областей України.

Результати конкурсу оцінювало журі у складі: Жадько Вікторія Анатоліївна – заслужена артистка України, лауреат національних та міжнародних конкурсів, диригент Заслуженого Академічного Симфонічного Оркестру Національної Радіокомпанії України, професор Луганської державної академії культури і мистецтв, викладач-методист вищої категорії; Саліванов Олег Григорович – віце-президент Фестивалю, засновник конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик», композитор, професійний гітарист, викладач-методист вищої категорії; Коваленко Анатолій Сергійович – доцент кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент; Крохмаль Роман Михайлович – викладач класу гітари Великоолександрвської школи мистецтв та ремесел.

За рішенням журі лауреатами І ступеня стали: гітарний дует «Містерія» (у складі Анатолія Коваленка та Вікторії Цимбал) та Віктор Бондаренко (ІІ курс ОС «Бакалавр»).

Адміністрація факультету мистецтв вітає талановитих гітаристів та їхнього керівника ‒ доцента кафедри інструментального виконавства Анатолія Коваленка з перемогою та бажає подальших творчих здобутків!

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 24 жовтня 2014 року в Уманському державному педагогічному університеті

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

22 червня відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів ОС «Бакалавр» зі спеціальності «Образотворче мистецтво». Оцінювала роботи студентів екзаменаційна комісія у складі: Музики Ольги Яношівни (голова комісії, кандидат педагогічних наук, доцент), Короля

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!

Шановні колеги, студентство! Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя