ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 вересня свій День народження відзначає викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Прокулевич Оксана Валеріївна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята! Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя, життєвого оптимізму та добробуту, успіхів у роботі та творчого натхнення, неймовірної радості, приголомшливого успіху, щирих посмішок, вірних друзів! Хай Ваше життя буде сповнене вдалих днів, хороших новин, яскравих моментів, величезної сили духу та приємних подій ! З Днем народження!

Адміністрація факультету,
колектив кафедри музикознавства
та вокально-хорового мистецтва

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ ВСІХ ВЧИТЕЛІВ МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУСТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ ВСІХ ВЧИТЕЛІВ МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ