ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВДОСКОНАЛЮЙСЯ ТВОРЧО РАЗОМ З НАМИ!

ВДОСКОНАЛЮЙСЯ ТВОРЧО РАЗОМ З НАМИ!

На факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини успішно проводиться художньо-творча, концертна діяльність. Відомі в Україні та за її межами 12 творчих колективів (10 з яких носять почесне звання «народний»): народний хор «Кобзар», народний академічний хор «Юність», народний «Молодіжний камерний хор», народний інструментальний ансамбль «Музичні візерунки», народний інструментальний ансамбль «Акварелі», народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві», народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина», народний вокальний ансамбль «Софія», чоловіче вокальне тріо «Гонта», інструментальний дует «Ренесанс», ансамбль гітаристів, вокальний ансамбль «Намисто» є своєрідними художньо-навчальними лабораторіями, у яких студенти вдосконалюють фахові компетенції.

За постійної підтримки керівництва університету, факультету, первинної профспілкової організації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини колективи мають можливість брати участь у різноманітних фестивалях і конкурсах. У минулому навчальному році наші вокалісти, хореографи, інструменталісти здобули: 7 Гран-прі, 25 дипломів І ступеня, 15 дипломів ІІ ступеня, 6 дипломів ІІІ ступеня.

Творча родина керівників і учасників художніх колективів факультету мистецтв запрошує першокурсників до роботи!

Творімо і перемагаймо разом!