ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

11 листопада у виставковому залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відкрилась виставка творчих робіт студентської молоді навчальних закладів міста, ініціатором якої став відділ у справах сім’ї та молоді міської державної адміністрації Уманської міської ради (начальник відділу ─ Яковенко Марина Афанасіївна).

СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

З теплими слова привітань з нагоди Міжнародного дня студента звернулися до молоді директор історико-архітектурного заповідника Олександр Мельничук, відкриваючи виставку, а також високоповажні гості, які завітали на свято: проректор з гуманітарних питань УДПУ імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти Дмитро Балдинюк; начальник міського відділу освіти Валентина Новак, начальник міського відділу культури Тетяна Гейко та інші. Виступаючі побажали всім учасникам успіхів у досягненні нових вершин, цікавого студентського життя та творчої реалізації у майбутньому.

СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Свої творчі доробки представили на виставці й студенти кафедри образотворчого мистецтва: Лавриченко Оксана (43 гр.), Арутюнан Карен (15 гр.), Мусатова Анна (15 гр.), Малишева Софія (25 гр.), Калиндрузь Анна (25 гр.), Павленко Олена (25 гр.), а також наші випускники – Дронь Людмила, Бетіна Анна.

СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Роботи виконані в різних техніках: олія, акварель, гуаш, сангіна, туш-перо, комбіновані техніки – усі цікаві, оригінальні, виконані з любов’ю.

СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Бажаємо всім учасникам виставки творчого натхнення, оптимізму, реалізації своїх планів, ніколи не зупинятися у своїх творчих пошуках! До нових звершень!

Кафедра образотворчого мистецтва