ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИБІР СПЕЦІАЛЬНОСТІ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО!

ВИБІР СПЕЦІАЛЬНОСТІ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО!

24 вересня представники факультету мистецтв відвідали заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківського району. Гостинно приймали викладачів університету Сорокотязький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Тетерівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Тинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Баштечківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Нагірнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Павлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Загальну інформацію про спеціальності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців, зокрема мистецькими, яскраво представив викладач кафедри інструментального виконавства А. С. Коваленко. Про курси підготовки до вступу у заклади вищої освіти, на які оголошено набір в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, детально розповіла викладач кафедри інструментального виконавства І. М. Бойко.

Адміністрація факультету мистецтв дякує директорам закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківського району за співпрацю та бажає майбутнім абітурієнтам високих результатів у вступній кампанії 2020 року!