ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ НАУКИ

ВІТАЄМО ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ НАУКИ

Щорічно 10 листопада відзначають Всесвітній день науки. Це офіційне свято, покликане донести до свідомості людей перевагу науки в усьому світі. Також ця дата має іншу назву ‒ Всесвітній день науки за мир і розвиток.

Адже без науки немислиме майбутнє. Для сучасної цивілізації наука є підставою практично всіх напрямів і сфер суспільного життя. Процес інтеграції фундаментальних і прикладних досліджень, наукових розробок, процесів культурного та мистецького розвитку сьогодні став однією з ключових характеристик глобалізації і формування суспільства нового типу.

Science-Diplomacy

Шановні науковці, дорогі колеги, прийміть вітання з цим важливим днем!

Спасибі за Вашу роботу! Хай не буде кордонів у Вашій науковій діяльності, великих Вам перспектив і відкриття нових горизонтів.

Вітаємо Вас зі святом і бажаємо, щоб плоди Ваших праць завжди служили миру та розвитку!

Адміністрація факультету мистецтв