ВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

Нещодавно на факультеті мистецтв відбулася V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».

Участь у конференції прийняло понад 100 осіб, серед яких студенти та молоді науковці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Тичини, Львівського національного університету імені Івана Франка, Київської національної музичної академії ім. П. Чайковського, Одеської національної музичної академії ім. А. Неджанової, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського.

Основними напрямами роботи конференції були: музичне мистецтво, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, мистецтво дизайну та хореографічне мистецтво. У доповідях розглядалися проблеми народного танцю як засобу відродження національної української культури, творчої інтерпретації музичних творів в інструментальному виконавстві, особливостей впливу кольору на психіку людини, художньо-педагогічної драматургії інтегрованих уроків мистецтва, гітарної освіти України на межі двох тисячоліть (1991-2010), фахової підготовки хореографів у закладах вищої освіти Сполучених Штатів Америки та ін.

У рамках конференції було проведено майстер-класи студентів та викладачів факультету мистецтв.

Зокрема, старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва, кандидатом педагогічних наук Семеновою Оленою Віталіївною зі студентами 3 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» було проведено майстер-клас «Мистецтво писанки», учасники якого мали змогу долучитись до таїнства виготовлення цього символічного атрибуту світлого свята Великодня.

Викладач розповіла історію виникнення писанкарства, як виду декоративно-прикладного мистецтва, про регіональні традиції, а також про різновиди писанок (дряпанки, крашанки, мальованки…), пояснила значення кольорів та символів, які використовують майстри писанкарства у своїй роботі.

Студенти із захопленням виконували нескладні малюнки на своїх перших «шедеврах». По завершенню заняття в кожного залишилася своя, авторська писанка. Деякі студенти вирішили продовжити майстер-клас у себе вдома та навчити писанкарству своїх рідних і друзів. Майстер-клас пройшов у теплій та дружній атмосфері.

Також в рамках конференції відбувся фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дивосвіт Умані-2018» (номінації «Хореографія» та «Вокал»).

Дякуємо учасникам конференції за плідну роботу. Бажаємо подальших успіхів у творчій та науковій діяльності!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • квітня 2, 2018

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  13.04
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Для збереження для нащадків річки Паланка в рамках місячника з благоустрою міста Умань 12 квітня науковці науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» університету з ініціативи вчителів загальноосвітньої школи №3 Тетяни Стащенко, Михайла Плюща. провели вагому екологічну акцію практичного природоохоронного спря [...]
  СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ УДПУ З УЧНЯМИ ТА ВЧИТЕЛЯМИ ЗОШ №3 УПОРЯДКУВАЛИ ДЖЕРЕЛА В УРОЧИЩІ «ТАРТАК» РІЧКИ ПАЛАНКА
  13.04
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  У 2018 році І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка одночасно є відбірною олімпіадою командної студентської першості світу з програмування ACM-ACPC, проводитиметься в базових закладах вищої освіти, які визначені Наказом МОН України №307 від 30.03.2018 року. У Черкаській області такими закладами призначено Че [...]
  І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ
  12.04
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Викладач факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ, кандидат біологічних наук, доцент Людмила Перфільєва представила свої флористичні роботи у Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань». Загалом на виставці експонуються роботи шести знаних уманських майстринь: живопис (Юлія Тодоренко), ви [...]
  ВИКЛАДАЧ УДПУ ЛЮДМИЛА ПЕРФІЛЬЄВА ПРЕДСТАВИЛА СВОЇ ФЛОРИСТИЧНІ РОБОТИ У «СТАРІЙ УМАНІ»

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua