ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

ВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

Нещодавно на факультеті мистецтв відбулася V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».

Участь у конференції прийняло понад 100 осіб, серед яких студенти та молоді науковці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Тичини, Львівського національного університету імені Івана Франка, Київської національної музичної академії ім. П. Чайковського, Одеської національної музичної академії ім. А. Неджанової, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського.

Основними напрямами роботи конференції були: музичне мистецтво, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, мистецтво дизайну та хореографічне мистецтво. У доповідях розглядалися проблеми народного танцю як засобу відродження національної української культури, творчої інтерпретації музичних творів в інструментальному виконавстві, особливостей впливу кольору на психіку людини, художньо-педагогічної драматургії інтегрованих уроків мистецтва, гітарної освіти України на межі двох тисячоліть (1991-2010), фахової підготовки хореографів у закладах вищої освіти Сполучених Штатів Америки та ін.

У рамках конференції було проведено майстер-класи студентів та викладачів факультету мистецтв.

Зокрема, старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва, кандидатом педагогічних наук Семеновою Оленою Віталіївною зі студентами 3 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» було проведено майстер-клас «Мистецтво писанки», учасники якого мали змогу долучитись до таїнства виготовлення цього символічного атрибуту світлого свята Великодня.

Викладач розповіла історію виникнення писанкарства, як виду декоративно-прикладного мистецтва, про регіональні традиції, а також про різновиди писанок (дряпанки, крашанки, мальованки…), пояснила значення кольорів та символів, які використовують майстри писанкарства у своїй роботі.

Студенти із захопленням виконували нескладні малюнки на своїх перших «шедеврах». По завершенню заняття в кожного залишилася своя, авторська писанка. Деякі студенти вирішили продовжити майстер-клас у себе вдома та навчити писанкарству своїх рідних і друзів. Майстер-клас пройшов у теплій та дружній атмосфері.

Також в рамках конференції відбувся фестиваль-конкурс учнівської творчості «Дивосвіт Умані-2018» (номінації «Хореографія» та «Вокал»).

Дякуємо учасникам конференції за плідну роботу. Бажаємо подальших успіхів у творчій та науковій діяльності!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • квітня 2, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

13.08
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Щорічно у другу неділю серпня весь Туркменістан, і особливо баштанники і ринкові торговці, відзначають загальнонаціональне свято - День туркменської дині (туркм. Gawun baýramy). Свято було засноване в 1994 році першим президентом країни Сапармуратом Ніязовим. На території Туркменістану вже кілька тисячоліть вирощують баштанні к [...]
ДЕНЬ ТУРКМЕНСЬКОЇ ДИНІ В УДПУ
13.08
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Відповідно до Правил прийому на навчання до Уманського державного педагогічного університету в 2018 році приймальна комісія оприлюднила рейтингові списки вступників для здобуття ступеня магістра  на основі здобутого освітнього ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (денна, заочна форма нав [...]
ЧЕРГОВЕ ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЙТИНГОВИХ СПИСКІВ ВСТУПНИКІВ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА
10.08
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Відповідно до Правил прийому на навчання до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в 2018 році 11 серпня приймальна комісія здійснила зарахування вступників для здобуття ступеня магістра (денна форма навчання) окрім спеціальностей 032 Історія та археологія, 034 Культурологія, 051 Економіка, 053 Психоло [...]
ЗАРАХУВАННЯ МАГІСТРІВ НА МІСЦЯ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua