28 вересня свій день народження відзначає кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталівна.
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/Semenova.jpg)
Шановна Олено Віталіївно! Щиро вітаємо Вас зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, приємних життєвих сюрпризів, вдачі, радості, творчого натхнення і щирого кохання! Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами.
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/07/Z-Dnem-narodzhennya_Tereshko-1024x1024.jpg)